ماشین آلات صنعتی

این شرکت دارای ماشین سازی فعال و پویا می باشد که در طول سالیان زیاد، بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات صنعت کاشی و سرامیک را برای مشتریان تولید نموده و آمادگی خود را برای خدمت رسانی به هموطنان خویش در زمینه ها ساخت ماشین آلات ذیل اعلام می دارد:

بالمیلبالمیل

بالمیل یکی از پر کاربردترین ماشین آلات صنعتی است که در صنایع گوناگون بخصوص صنایع معدنی، سیمان، چینی، کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به وجود معادن فراوان در ایران و با توجه به این که ایران یکی از بزرگترین تولید کننده کاشی و سرامیک جهان محسوب می‌شود. نیاز گسترده صنعت کشور به بالمیل محسوس است.

اکسترودراکسترودر

اکسترودر ماشینی است که به ماده ورودی، نیرو وارد ساخته تا با فشار در انتهای دستگاه از میان یک قالب عبور نموده و محصولی نواری شکل با سطح مقطعی خاص تولید نماید.
ماشینهای اکسترودر با کاربردهای متنوع بطور گسترده در صنعت چینی، سرامیک، لاستیک و پلاستیک مورد استفاده قرار میگیرند.

فیلترپرسفیلتر پرس

فیلتر پرس از مجموعه ای از صفحات در یک محفظه تشکیل شده است که مواد جامد در آنها جمع می شوند. صفحات نیز به وسیله یک محیط صافی همچون پارچه پوشانده شده اند. دوغاب تحت فشار وارد هر محفظه می شود. محلول از پارچه عبور می کند و از یک لوله تخلیه می گردد و یک قالب مرطوب از مواد جامد در پشت سر خود بر جای می گذارد.
کاربرد فیلترپرس ها در عمل، تصفیه با حجم زیاد مایع و جامد از یکدیگر می باشد.

کوره پخت فریت (کوره دوار)کوره پخت لعاب (فریت)

فست میلفست میل

فست میل یک ماشین آزمایشگاهی است که برای مخلوط کردن مواد مختلف با یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ دوغابانواع پمپ دوغاب

جارمیلجار میل

مدل تراشمدل تراش